You are currently viewing Breloki i inne upominki reklamowe

Breloki i inne upominki reklamowe

 

Jeśli właśnie otworzyłeś lub otworzyłaś swój własny biznes to przyszedł czas na reklamę. O nowo otwartych firmach usługowych lub sklepach dowie się niewiele osób, jeśli nie zadbamy o odpowiednią promocję. Warto zorganizować huczne otwarcie. Na samym początku można również zachęcić klientów świetną promocją lub rabatem. Jednak najlepiej sprawdzają się gadżety.

Jak wykorzystywać gadżety reklamowe?

breloki reklamoweChociaż wydaje się, że rozdawanie przechodniom długopisów, smyczy czy balonów nie przynosi efektu, to jednak podświadomie klienci zapamiętują nazwę naszej firmy. Koszt wyprodukowania kilkudziesięciu lub kilkuset egzemplarzy gadżetu nie jest wcale duży, a warto zadbać o to, aby nasi potencjalni klienci coś od nas dostali. Taki gadżet należy dopasować do biznesu jaki otworzyliśmy. Na przykład usługi z branży budowlanej można zareklamować gadżetami, które przypadną do gusty mężczyznom. Mogą to być breloki reklamowe w formie małej latarki ledowej lub małej poziomicy. Oprócz tego popularne są małe zestawy śrubokrętów i inne przedmioty majsterkowicza. Dla kobiet gadżety reklamowe muszą prezentować się znacznie inaczej. Do kobiet trafiają zwykle bony na usługi fryzjerskie lub kosmetyczne. Sprawdzają się małe gadżety kosmetyczne. Na przykład próbki produktów, darmowe kosmetyki, sanitizery breloki, kule do kąpieli czy słodycze. Każdy drobiazg sprawi, że obdarowanej osobie zrobi się przyjemnie i będzie kojarzyła nasze usługi z czymś pozytywnym. Bardzo często różne przedsiębiorstwa rozdają również długopisy, notesy i kalendarze.

Ważne, aby wszystkie gadżety były dobrej jakości i wyglądały estetycznie. Oczywiście na każdym przedmiocie warto umieścić logo, nazwę lub kontakt do naszej firmy. W innym razie gadżety nie spełnią swojej funkcji ponieważ klientom łatwo wypadnie z głowy nazwa lokalu.