przeprowadzki

Co zostawić nowym lokatorom po przeprowadzce?

Decydując się na przeprowadzkę z jednego miejsca w drugie zawsze stajemy przed dylematem co ze sobą zabrać, a co okazać może się rzeczą zbędną.

Co zostawić w mieszkaniu, kiedy my się wyprowadzamy?

przeprowadzkiJeżeli na przykład wybudowaliśmy dom a swoje mieszkanie zostawiamy do wynajęcia dla kogoś zaczynamy się zastanawiać jakie elementy zostawić a co zabrać do swoich nowych czterech ścian. tanie przeprowadzki Kraków są bardzo męczące, a ich planowanie jest niezwykle długie. Co wobec tego zostawić swoim lokatorom radzi pani Agnieszka spod krakowskiej wsi. Proponuje ona, aby zostawić kilka podstawowych rzeczy do kuchni – talerze płaskie i głębokie, zestaw kilku misek, salaterki. Przydałoby się też pozostawienie dwóch – trzech garnków oraz patelni. Poza tym standardem jest pozostawienie sztućców. Co jeszcze zostawić w mieszkaniu? Wszystko zależy, jak podkreśla pani Agnieszka od tego komu planujemy to mieszkanie wynająć. Jeżeli chcemy dać je na wynajem studentom trzeba zostawić zdecydowanie więcej rzeczy – poza podstawowym wyposażeniem kuchni to także łazienka – przede wszystkim podstawą jest pralka. W pokojach na pewno muszą zostać łóżka i jakieś szafy. Dodatkowo w kuchni musi zostać lodówka i kuchenka gazowa lub elektryczna. Transport mebli może stanowić największe wyzwanie w naszym przypadku, jednak nie ma sytuacji bez wyjścia. Od tego na rynku funkcjonują firmy oferujące profesjonalne przeprowadzki, by z nich korzystać.

A co zostawić lokatorom, jeżeli wynajmujemy mieszkanie innej rodzinie? W takiej sytuacji najlepiej jest porozmawiać z nowymi lokatorami czego potrzebują, co chcieliby aby zostało a co im zabrać.