You are currently viewing Daszki szklane na żywo

Daszki szklane na żywo

Musiałem iść kiedyś do pewnej instytucji, która wyciąga od nas dużo pieniędzy. Tak myślę o Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Daszki szklane marmur i inne.

Daszki szklane po co nam to?

Daszki szklaneWiększość z nas niechętnie tam chodzi, z racji tego jak te budynki wyglądają, tak i właśnie ja też niespecjalnie lubię się tam pojawiać. No ale jednak trzeba było więc poszedłem. Znaczy zbierałem się żeby tam pójść bardzo długo jakoś tak około tygodnia. Jednak ostatnia chwila wybiła i musiałem iść. Od razu przywitały mnie niesamowite wytrzymałe daszki szklane, przepięknie wykonane. Mina mi się wykrzywiła bo pomyślałem za czyje to pieniądze. Wchodząc do środka widziałem szklane balustrady przy schodach. Oczywiście tez przepiękne i naprawdę zapierające dech w piersiach, ale niestety przypomniało mi się za czyje pieniądze. Nie myśląc o tym szedłem dalej ponieważ czas nie pozwolił mi się długo zastanawiać. Oczywiście za biurem siedziała niemiła pani portierka, która z łaską pokazała mi palcem miejsce w którym miałem się pokazać. Niestety po drodze dech zaparła mi grafika na szkle jednej z szyb urzędu. Była przepiękna. I zapomniałem dodać, że na ziemi same marmury. Po prostu marmury i szkło. Wchodząc do biura moją uwagę przykuła zabudowa szklana, czyli okienko, ze szklanym biurkiem za którym siedziała gruba baba, która spoglądając na mnie zapytała „czego” . Ze strachem podałem jej wezwanie. Załatwiłem wszystko w miarę szybko. I widzicie jak się okazuje, to budynek ten jest za pieniądze podatników czyli nas.

Niestety my nie mamy na to wpływu więc podatki musimy płacić, a później oglądać te daszki szklane, zabudowy szklane, szklane balustrady. Do tego jeśli jest to jeszcze ozdobione grafiką na szkle to boli nas, że to nie jest nasze. Niestety nie nam jest pisane mieć cos takiego. No chyba, że pracujesz w ZUSie.