You are currently viewing Detektyw to mój wymarzony zawód

Detektyw to mój wymarzony zawód

Może nie od kiedy byłam małym dzieckiem, ale na pewno od wielu nastoletniego wiedziałam, ze chcę pracować w policji. To nie tylko kwestia mojego zamiłowania do literatury kryminalnej, ale też z faktu, iż byłam bardzo dobrym obserwatorem, potrafiłam łączyć ze sobą fakty, a nawet umiałam rozpoznać kiedy ktoś kłamie.

Profesjonalne usługi detektywistyczne przynoszą zysk

Detektywi w pracyWiedziałam, że nadaję się do tego zawodu i robiłam wszystko, by dostać się do szkoły policyjnej w warszawie. Detektyw to był mój wymarzony zawód. Nie mogłam się doczekać kiedy wreszcie będę mogła rozwiązywać prawdziwe sprawy, łapać przestępców, przeglądać dowody zbrodni. Moją słaba stroną była kondycja fizyczna, bo nie byłam zbyt wysportowana, ale musiałam to nadrobić, by dostać się do komendy policji. Dużo ćwiczyłam na siłowni, starałam się codziennie biegać, by poprawić sobie kondycję i wzmocnić mięśnie. W końcu myślenie to nie wszystko, trzeba też czasem działać. Warszawa sama się nie utrzyma w porządku i spokoju. Po latach służby przyszedł czas by przejść na służbową emeryturę, ale nie zamierzałam zmieniać profesji. Założyłam własną firmę świadczącą usługi detektywistyczne. Dzięki temu mogłam wykorzystać swoja wiedzę i doświadczenie, pomagać innym i nie stracić kontaktu z zawodem. Konkurencja na rynku jest jednak duża. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki frazę usługi detektywistyczne warszawa i w wynikach wyszukiwania pojawia się wiele różnych ofert. Jako detektyw z wieloletnim doświadczeniem i wieloma rozwiązanymi sprawami nie miałam problemu ze znalezieniem klientów.

Prywatny detektyw czy nie- moja wiedza się nie ulotniła, a umiejętności nie osłabły. Mieszkam w Warszawie, więc zleceń jest dużo, mimo iż mam konkurencję na rynku. Kobiety częściej do mnie przychodzą, bo ufają mi bardziej niż mężczyzną, szczególnie z sprawach rozwodowych. Ja jako prywatny detektyw nadal mogę się spełniać i cieszyć się, ze pomagam innym w ich sprawach.