You are currently viewing Dobra karma to podstawa

Dobra karma to podstawa

 

Niedawno pod mój dach zawitał pies. Nie była to decyzja przemyślana i taka, nad którą się długo zastanawiałam. Po prostu pod moimi drzwiami pojawiła się taka głodna bieda i już ze mną została. A ja, gdy tylko spojrzałam w jej smutne oczy już wiedziałam, że zrobię wszystko, by była ze mną szczęśliwa. Zacząć musiałam od odpowiedniej karmy.

Najważniejsze to znaleźć porządną karmę

sklep oferujący lunderlandSzybko zorientowałam się, że chociaż karm dla psów w sklepach jest całkiem sporo to jednak to, co jest sprzedawane w hipermarketach czy też bardzo mocno promowane w mediach, niezupełnie jest tym, co mój pies powinien jeść. Na szczęście przeszukując Internet znalazłam sklep oferujący lunderland i zakochałam się w tej karmie. Zresztą nie tylko ja, bo moja suczka Daisy, też jest bardzo zadowolona. Czym zatem jest Lunderland? Lunerland to producent karmy, przysmaków i suplementów dla psów i kotów. Jednak nie byle jakich. Mowa tutaj o produktach naturalnych, bio i ekologicznych. O produktach najwyższej jakości. Niektórzy powiedzą, że kupowanie takich rzeczy to fanaberia. Ja jednak tak nie uważam. Widzę mojego psa – jak się zmienił z wychudzonego, przestraszonego stworzonka w zadowolonego, szczęśliwego psa, który nie ma absolutnie żadnych problemów ze zdrowiem, za to ma naprawdę zdrowy apetyt. A przecież jeżeli już się zdecydowałam na wzięcie pod swój dach psa to moja w tym rola, by był u mnie najszczęśliwszy.

Po naprawdę żmudnych poszukiwaniach udało mi się znaleźć właściwy sklep. A pod „właściwy sklep” rozumiem sklep, w którym mogę znaleźć produkty najlepszej jakości. Bo ja nie mam zamiaru oszczędzać na moim psie. Choć jeżeli już podniosłam kwestię finansową – w moim sklepie naprawdę nie jest wcale tak drogo. Biorąc pod uwagę korelację jakość-cena mogę powiedzieć, że jest nawet względnie tanio.