domki drewniane nad morzem

Domki drewniane nad morzem – wyposażenie wnętrz

Coraz więcej osób decyduje się na budowę i wynajmowanie domków nad morzem. Jest to zyskownym interes, dlatego też przyciąga coraz więcej osób. Jednak jeśli rozważamy możliwość pójścia w ich ślady to musimy pamiętać o kilku rzeczach.

Domki drewniane nad morzem i meble

domki drewniane nad morzemDomki drewniane nad morzem będą miały inne wyposażenie i inaczej będzie wyglądała aranżacja wnętrz niż w przypadku domków murowanych, właśnie przez wzgląd na używany materiał. Drewniane będą nie tylko podłogi i meble, jak to zawsze jest, ale również ściany i sufity. To sprawia, że musimy inaczej myśleć o aranżacji. W domkach murowanych możemy dowolnie pomalować ściany, sufit najczęściej pozostaje biały, więc mamy więcej możliwość jeśli chodzi o wyposażenie naszego domku. W przypadku kiedy nasze domki letniskowe nad morzem są wykonane z drewna to musimy szukać raczej kolorów w meblach, takich jak łózko, kanapa, zabudowa kuchenna, żeby wszystko się nie zlewało ze sobą. Dobrym rozwiązaniem są również obrazki, lustra czy inne dekoracje na ścianę, które ją ożywią i nadadzą jej koloru. Przydają się także wykładziny i dywany. Komfortowe domki nad morzem powinny mieć również kolorową łazienkę. Zrezygnujmy tutaj z odcieni żółtego i brązów, pasujących do drewna., postawmy na bardziej wyraziste i intensywne kolory, takie jak niebieski, zielony, czy nawet fioletowy. Kuchnia też może być kolorowa.

W końcu tam będą położone płytki na podłodze, jak również między blatami, a wiszącymi szafkami. Również blaty mogą mieć niespotykany kolor, co na pewno będzie bardzo dobrze wyglądało.