Dostałam dofinansowanie na salę weselną

Zawsze byłam bardzo przedsiębiorcza. Od zawsze próbowałam roznosić ulotki lub opiekowałam się dziećmi sąsiadów żeby sobie trochę dorobić. Kiedy studiowałam wpadłam na pomysł swojego biznesu, który chciałabym prowadzić. Postanowiłam postarać się o dofinansowanie z pieniędzy unijnych. 

Otwieram salę weselną

sala weselna kaliszBiznes plan przygotowałam bardzo sprawnie. Studiowałam o prowadzeniu firmy więc wiedziałam na co muszę zwrócić szczególną uwagę. Uważam, że sala weselna Kalisz będzie strzałem w dziesiątkę. Znalazłam już nawet idealny lokal, który będę mogła kupić w przystępnej cenie. Wstępnie już rozmawiałam z właścicielem lokalu i spodobał mu się mój pomysł. On już jest starszym człowiekiem i chciałby sprzedać lokal osobie, która zadba o niego i będzie się nim zajmować. Dogadaliśmy się jeśli chodzi o szczegóły. Potrzebuję teraz gotówki żeby ten lokal zakupić. Mój biznes plan ma zostać rozpatrzony w ciągu tygodnia. Pani, która przyjmowała dokumenty stwierdziła, że sala weselna Kalisz to bardzo dobry pomysł i a pewno uda mi się uzyskać dofinansowanie. Nie chciałam się nastawiać, żeby się nie rozczarować. Po tygodniu dostałam telefon, ze mój biznes plan się spodobał i w ciągu dwóch dni będę miała pieniążki na swoim koncie. Sala weselna Kalisz będzie wymagała ode mnie jeszcze sporo pracy. Muszę znaleźć ekipę remontową, która doprowadzi lokal do pięknego wyglądu. Sala weselna Kalisz musi być idealna. Mam już przygotowany projekt jak ma się prezentować.

Mam nadzieję, że moi przyszli klienci będą zadowoleni z moich pomysłów i będą chętnie organizować u mnie swoje uroczystości. Na początku postanowiłam organizować tylko śluby ale w przyszłości będę chciała także zapewnić możliwość organizacji także chrzcin i komunia  także innych rodzinnych uroczystości.