You are currently viewing Eleganckie listwy przypodłogowe

Eleganckie listwy przypodłogowe

Wnętrza mieszkalne oraz biurowe, powinny zostać wykończone w taki sposób, aby wygląd pomieszczenia został zachowany w estetyce i elegancji wizualnej przez wiele lat. W tym celu stosowane są najróżniejsze materiały wykończeniowe do wnętrz, które zapewniają wysoki poziom standardu pomieszczenia.

Estetyczne listwy do wykończenia wnętrz

wysokojakościowe listwy mardom decorPo osadzeniu farby na ścianach, lub po zakończeniu okładziny płytek ceramicznych, a także po sukcesywnym ułożeniu paneli, konieczne jest także wykończenie krawędzi powierzchni podłogowej, poprzez montaż listew zakrywających dolną krawędź ściany. Montaż listwy, dodatkowo dociska zastosowany materiał do podłogi, jak również zakrywa wszelkie niedoskonałości materiału, powstałe w trackie prac montażowych. Wysokojakościowe listwy mardom decor, charakteryzują się trwałością i wytrzymałością, a także odporne są przed zniszczeniami, wynikającymi z poziomu wilgotności pomieszczenia. Producent nowoczesnych i eleganckich listew przypodłogowych, w trakcie procesu produkcji materiałów wykończeniowych, pokrywa je specjalną powłoką impregnacyjną, co zapewnia wysoki poziom odporności listew. Ponadto, pięknie prezentują się w dosłownie każdym wnętrzu, niezależnie od zastosowanego stylu wykończeniowego oraz od kolorystyki materiałów wykończeniowych zastosowanych na podłodze i ścianie. Najczęściej stosowane listwy przypodłogowe w kolorze białym, posiadają uniwersalny wzór i odcień, idealnie pasujący do każdego wnętrza.

Umożliwia to zastosowanie listew nie tylko we wnętrzach dziennych, sypialnianych lub biurowych, lecz także w kuchniach i łazienkach, gdzie poziom wilgoci, oraz ryzyko zachlapania tego materiału jest bardzo wysokie. Niemniej jednak, producent zapewnia o zastosowaniu powłoki impregnacyjnej, uodparniającej listwę przed czynnikami niesprzyjającymi.