Fajerwerki ze sklepu internetowego – dobry pomysł?

Mój chłopak uwielbia puszczać fajerwerki. Najbardziej czeka zawsze właśnie na moment, kiedy wybija dwunasta i zaczyna się Nowy Rok, bo wtedy może sobie „postrzelać”. Ja tam nie za bardzo rozumiem, co jest w tym fascynującego, ale cieszę się, że facet ma jakąś pasję.

Internet, skuteczne fajerwerki i bezpieczeństwo

sklep internetowy oferujący fajerwerkiNie jestem więc zła, że wydaje pieniądze na fajerwerki. Nie uważam tego za coś szkodliwego. W końcu robi to tylko raz do roku. Niech ma z życia też jakąś przyjemność. Chciałam tylko, żeby kupował fajerwerki ze sprawdzonego źródła. Ja to jednak obawiam się o to, że coś się może stać. Mówił, że sklep internetowy oferujący fajerwerki w którym zawsze je kupuje, jeszcze nigdy go nie zawiódł. Skoro tak, to postanowiłam się do tego nie mieszać. Dogadujemy się dobrze. On akceptuje moje zainteresowania, a ja jego, chociaż nie wiem do końca czy fajerwerki można nazwać hobby. Mówił co prawda kiedyś, że chciałby występować w jakiejś grupie pirotechnicznej, robić pokazy z fajerwerkami, ogniem i tak dalej. Nic jednak z tym na razie nie zrobił. Jestem w stanie raz w roku wytrzymać te jego fajerwerkowe szaleństwa. Na co dzień nie wiem czy bym zniosła, gdybym wiedziała, że zdrowie swoje naraża, bo jednak zawsze może się zdarzyć jakiś wypadek. Na szczęście wiem też, że on korzysta z tych petard i innych akcesoriów naprawdę odpowiedzialnie. Wiem, że zna zagrożenie. Poza tym mówił, że jak kupuje coś nowego, to zawsze w tym sklepie internetowym się też radzi, jak tego użyć. Nigdy się nie zawiódł i mnie też nie zawodzi. Nie strzela tymi fajerwerkami przez cały miesiąc jak co niektórzy, tylko tego jednego dnia.

Wiem, że jestem trochę przewrażliwiona, ale staram się nic nie mówić i przeważnie w żaden sposób nie komentuję tych jego rozrywek noworocznych, choć wolałabym, abyśmy wtedy stali razem na balkonie i patrzyli w niebo.