Folia do zadań specjalnych

Jeżeli istnieje potrzeba bezpiecznie i sprawnie zapakować różnego rodzaju produkty aby np. zabezpieczyć je na czas transportu to folia strech doskonale spełni tego typu zadanie. Doskonale nadaje się do pakowania dużych ładunków zbiorczych czy palet jak i pojedynczych przedmiotów.

Bez wątpienia obecnie na rynku folia strech jest najbardziej skutecznym i co ważne jednym z najtańszych sposobów pakowania przedmiotów o różnych gabarytach. Cechuje ją wytrzymałość i rozciągliwość, jest odporna na czynniki atmosferyczne jak również na uszkodzenia mechaniczne. Jest elastyczna dzięki czemu pakowanie produktów nie stanowi najmniejszego problemu.

Na rynku folia strech dostępna jest w różnych odmianach dopasowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Różni się ona stopniem grubości jak również wytrzymałości a więc i przeznaczeniem. Jedną z najczęściej kupowanych folii strech na rynku jest folia jumbo. Jest to folia przeznaczona do dalszego przetwarzania. Najczęściej bywa wykorzystywana do pakowania ręcznego dlatego też przekładana jest na mniejsze, bardziej poręczne rolki. Sprzedawana w dużych rolkach co jest ekonomicznym rozwiązaniem. Jak już wspomniano istnieje również folia strech przygotowana specjalnie do ręcznego owijania produktów, które maja być transportowane. Jest to równie silna i wytrzymała folia, która dostępna jest w małych poręcznych rolkach, które umożliwiają bezproblemowe zawinięcie towaru.

W sprzedaży dostępna jest również folia stretch maszynowa. Ten rodzaj folii sprzedawany jest w rolkach przeznaczonych do specjalnych maszyn, które automatycznie owijają ładunek przeznaczony do transportu. Jest to jedna z grubszych folii dostępnych na rynku. Bez wątpienia folia stretch maszynowa jest bardzo trwała i bardzo trudno ją zniszczyć. Jak wynika z opinii klientów folia stretch maszynowa jest to dobre rozwiązanie szczególnie w sytuacji gdy trzeba zapakować duże przedmioty jak również sprawdza się gdy trzeba zapakować większą ilość przedmiotów. To dobre rozwiązanie co raz częściej doceniane i wykorzystywane.

Dodaj komentarz