Gdzie kupić opaskę dla seniora?

W podeszłym wieku, nic nie jest tak proste, jak za dawnych lat. Seniorzy tracą siły i robią się coraz bardziej zależni od rodziny oraz bliskich. Zapewnienie im właściwej opieki, powinno być naszym priorytetem. Nawet jeżeli nie możemy być cały czas obok, powinniśmy zdalnie monitorować stan seniora. 

Niedrogie opaski alarmowe dla seniorów 

opaska alarmowa dla senioraOpaska dla seniora jest lekka i ergonomiczna. Nie uciska ręki seniora, jest odporna na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Posiada szereg zaawansowanych funkcji, dzięki czemu możemy na bieżąco sprawdzać, jaki jest stan seniora. Opaska w normalnym trybie wyświetla aktualną godzinę, puls oraz datę. Jednak po wpisaniu do jej pamięci określonych numerów, senior może je wybrać za pomocą jednego guzika. Urządzenie jest wyposażone w głośnik oraz mikrofon. W dowolnym momencie możemy wykonać połączenie na numer opaski i kiedy senior nie odbiera, po kilku sygnałach urządzenie odbierze połączenie automatycznie, dzięki czemu będziemy mogli usłyszeć, co dzieje się wokół. To bardzo przydatne w momencie, gdy senior straciłby przytomność. Opaska alarmowa dla seniora jest również wyposażona w czujnik upadku. Gdy do niego dojdzie, urządzenie automatycznie wykonuje połączenie na nasz numer lub numer alarmowy. Opaska też nieprzerwanie monitoruje puls oraz czynność serca. Przed rozpoczęciem korzystania z opaski, należy ją sparować ze smartfonem za pomocą dedykowanej aplikacji. Dzięki temu możemy w naszym smartfonie monitorować parametry życiowe seniora oraz otrzymywać wszelkie komunikaty płynące z opaski. 

Opaska dla seniora to proste, a zarazem genialne rozwiązanie. Opaska jest wykonana z bardzo lekkiego elastycznego plastiku, dzięki czemu jest praktycznie niewyczuwalna i nie powoduje dyskomfortu. Większość seniorów korzystających z tego rozwiązania, zdecydowanie je chwali.