Gdzie wyprawiane są wesela międzynarodowe

W teorii w każdej restauracji można wyprawić wesele. Prawda jest jednak taka, że warto bardzo dokładnie sprawdzić lokal nim zdecydujemy się na jeden konkretny. Wyjątkowo ważne jest to w przypadku, w którym wśród gości będą osoby zza granicy.

Cechy szczególne wesel międzynarodowych

wesele międzynarodowePrzede wszystkim restauracja, w której zamierzamy wynająć salę musi mieć duży parkiet. Jeśli wydaje nam się, że parkiet może być za mały, to zapewne okaże się, że faktycznie będzie on za mały. Parkiet musi być tak duży, by nie budził żadnych wątpliwości, że wszyscy się zmieszczą i nie będzie ścisku. Jeśli zamierzamy wyprawić wesele międzynarodowe, wyjątkowo ważne jest sprawdzenie jednej rzeczy – czy kelnerki i kelnerzy znają język angielski. Prawda jest taka, że nie jest to wcale oczywiste – od kelnerów wymaga się znajomości języka angielskiego głównie w przypadku, w którym ma on pracować w hotelu. Jeśli jest to zwykła restauracja, może okazać się, że goście będą musieli robić za tłumaczy, gdy osoba anglojęzyczna będzie próbowała poprosić o coś kelnera. Tak samo należy się upewnić, że wynajęty DJ lub konferansjer zna dobrze język angielski. Nie może być sytuacji, w której do zabawy zachęcana jest wyłącznie jedna część gości, podczas gdy druga kompletnie nie wie, co dzieje się na parkiecie. Przy weselach międzynarodowych trzeba zadbać o cały szereg dodatkowych rzeczy, którymi nie muszą przejmować się pary pochodzące z tego samego kraju. Jeśli jednak o wszystko zadbamy, na pewno uda nam się wyprawić świetne wesele dla ludzi z dowolnego zakątka świata.

Raz miałem okazję uczestniczyć w weselu, na które zaproszone były osoby z innych krajów. Restauracja słynęła jednak z wysokiego poziomu swoich usług, dlatego też wszystko poszło dokładnie tak, jak powinno. Zarówno ja, jak i inni goście byliśmy zachwyceni.