Kantor internetowy umożliwił przelew zagraniczny

Kiedy brałem ślub, niektórzy członkowie rodziny zdecydowali się zamiast pieniędzy w złotówkach podarować mi dolary. Mam po prostu rodzinę za granicą, więc pewnie nie chciało im się wymieniać banknotów albo uznali, że ciekawiej będzie podarować nam inną walutę. Może zachowamy ją na czarną godzinę na przykład.

Dobrze, że są kantory internetowe

kantor internetowy przelew zagranicznyNie miałem pojęcia, że istnieją kantory internetowe. Dowiedziałem się właśnie niedawno, kiedy chcieliśmy z moją małżonką wymienić pieniądze. Na stronie internetowej kantoru mogliśmy sprawdzić aktualny kurs i zapoznać się z zasadami handlu walutami. Okazało się, że można bardzo łatwo wymienić dolary za pomocą przelewu. Cała operacja przebiegła pomyślnie, szybko, a obsługa była fachowa. Do końca nie pamiętam, co i jak trzeba było zrobić krok po kroku, ale wszystko to mieli opisane na stronie, więc ani przez moment nie miałem wątpliwości. Kiedy już trafiłem na kantor internetowy przelew zagraniczny od razu także zleciłem. Na co dzień nie mam takiej możliwości, bo mój bank nie pośredniczy w takich transakcjach, a przynajmniej moje konto nie ma takiej funkcjonalności. Na szczęście właśnie strona kantoru umożliwiła mi wykonanie odpowiedniego przelewu za granicę. Musiałem opłacić zakupy, które zamówiliśmy z żoną do naszego nowego domu. W Polsce jeszcze nie mieli takiego wyposażenia, jakie nam się marzyło. Każdy pieniądz się teraz przyda, bo właśnie lada chwila mamy się wprowadzić na nasze nowe włości. Wypłaciliśmy więc wszystko, co mieliśmy, wymieniliśmy walutę.

Teraz już czeka nas tylko ostateczne urządzanie nowego lokum. Jesteśmy szczęśliwi, że wszystko poszło zgodnie z planem. Fajnie też, że rodzina tak mocno nas wsparła na tym nowym etapie, bo bez nich mogłoby być naprawdę krucho. Daliśmy jednak radę wszystko sfinansować, a kantor jest pierwsza klasa.