Książkowy kalendarz dla koleżanki

Z Agnieszką znałam się z pracy i bardzo ją lubiłam. Na początku, jak zaczynałam pracę, to właśnie ona dużo mi pomagała i byłam jej za to wdzięczna. Miałyśmy wiele wspólnych zainteresowań i dlatego ta relacja była tak udana. Ceniłam tę dziewczynę, bo była też bardzo inteligentna.

Podarowanie koleżance spersonalizowanego kalendarza

kalendarze bydgoszczAgnieszka w grudniu miała urodziny i zostałam zaproszona do niej na imprezę. Zaskoczyłam się, ale chętnie skorzystałam z zaproszenia. Nawet wiedziałam jaki prezent jej dać, ponieważ dużo rozmawiałyśmy i Agnieszka mi powiedziała, że musi kupić sobie jakiś ciekawy kalendarz książkowy. Agnieszka była typową kociarą. Miała portfel w koty, kubek i wiele innych gadżetów. Dlatego w tym temacie postanowiłam zamówić dla niej kalendarz. Znałam świetną firmę, która wykonywała na zamówienie takie spersonalizowane kalendarze Bydgoszcz na szczęście była bardzo blisko Ostromecka, dlatego mogłam po pracy podjechać do tej firmy. Zaprojektowałam osobiście okładkę kalendarza i wybrałam zdjęcie jej kota, którym opiekowała się od kilku miesięcy. Mogłam też umieścić napis na okładce i wymyśliłam dość ciekawy tekst. Na realizację tego zamówienia musiałam poczekać trzy dni, ale to nie był problem, bo Agnieszka imprezę urodzinową wyprawiała w sobotę. W czwartek po pracy pojechałam odebrać kalendarz. Wyglądał świetnie. Dobrze, że zamówiłam go w oprawie niebieskiej, bo wszystkie kolory idealnie ze sobą pasowały. Wiedziałam, że ten kalendarz bardzo jej się spodoba.

Jak jechałam w sobotę do Agnieszki na urodziny, to po drodze kupiłam jej jeszcze bukiet kwiatów, bo ona uwielbiała kwiaty. Kiedy dałam jej prezent i zajrzała do torebki, to była tak zachwycona, że zapomniałam obejrzeć inne prezenty, które przynieśli jej znajomi.