You are currently viewing Kupiłem dom z kabiną parową w łazience

Kupiłem dom z kabiną parową w łazience

 

Nie chciałem budować domu od podstaw, ponieważ wiązało się to z dużym zaangażowaniem. Na dodatek nie znalazłem nigdzie ciekawego terenu. Postanowiłem więc skontaktować się z deweloperem, którym oferował domy pod klucz, bo to była najbardziej interesująca dla mnie oferta.

Korzystanie z nowoczesnej kabiny parowej

nowoczesna kabina parowaDom musiał być wyposażony w podstawowe rzeczy. Głównie interesowała mnie łazienka i kuchnia, ponieważ nie zamierzałem inwestować w zmywarkę czy prysznic. Jasno przedstawiłem deweloperowi swoje oczekiwania a on z zadowoleniem stwierdził, że ma dla mnie coś odpowiedniego. Pojechaliśmy do domu, który był wystawiony na sprzedaż. Od razu mi się podobał i chętnie zajrzałem do środka. Kuchnia była w pełni umeblowana a w łazience znajdowała się nowoczesna kabina parowa a tego się nie spodziewałem. Miałem świadomość, że dom był o podwyższonym standardzie jednak aż takich luksusów to się nie spodziewałem. Dom naturalnie zdecydowałem się kupić, ponieważ spełniał wszystkie moje oczekiwania. Kupiłem meble do salonu i sypialni oraz dużą szafę przesuwną. Miałem wszystko. Z ochotą skorzystałem z kabiny prysznicowej, ponieważ jeszcze nigdy nie brałem prysznica w taki sposób. Kabina dawała mnóstwo możliwości a kąpiel należała do jednej z najprzyjemniejszych. Prysznic brałem zawsze rano i wieczorem i poświęcałem na to mnóstwo czasu. W zasadzie to ta kabina parowa w łazience była najfajniejszą rzeczą, którą posiadałem w swoim nowym domu. Byłem zachwycony.

Mieszkało mi się w nowym miejscu bardzo dobrze i szybko się przyzwyczaiłem. Sąsiadów nie znałem aż tak dobrze, bo byłem samotnikiem i nie integrowałem się z ludźmi. Miejsce, w którym mieszkałem należało do spokojnych a okolica była bardzo piękna. Często spędzałem czas nad jeziorem.

Więcej informacji można znaleźć na https://mixhurt.com.pl/