bombonierki reklamowe

Jakie mogą być bombonierki reklamowe?

Wiele firm inwestuje w słodycze reklamowe. Mogą to być cukierki, królówki a także czekoladki zapakowane w papierek, który oczywiście, że posiada nadruk z logo lub nazwą danej firmy. Również niektóre z firm inwestują w bardziej ekskluzywne jak i eleganckie słodkie podarunki, a mianowicie są to bombonierki reklamowe.

Jakie mają opakowania bombonierki reklamowe?

bombonierki reklamoweZacznijmy od tego, że takie czekoladki mogą być zapakowane w pięknie ozdobione opakowanie z widniejącym logo i nazwą firmy. Opakowanie nie tylko muszą być wykonane z materiału jakim jest karton, zdarzają się firmy, które takie pyszne słodkości pakują w opakowania wykonane z tworzywa sztucznego, a także w bardzo eleganckie opakowania z drewna. Dodatkowo takie bombonierki reklamowe mogą mieć dowolny kształt i rozmiar. Oczywiście najbardziej popularnym rozwiązaniem są bombonierki prostokątne, ale zdarzają się także w formie gwiazdy, sześcioboku, czy nawet owalne czy w kształcie kuli. Jeśli chodzi o kolor opakowania to także jest tutaj dowolność. Często firmy decydują się na kolorystykę, która pasuje do barw firmy. Także jest dowolność jeśli chodzi o rodzaj czekoladek czy smak, najbardziej popularne to oczywiście czekoladki o smaku czekoladowym, ale także możemy wybrać na przykład o smaku adwokata czy pistacjowym. Dodatkowo, czekoladki mogą być zapakowane w specjalnie zaprojektowane papierki, które oczywiście posiadać będą również logo czy nazwę firmy.

Poza tym firmy, które wykonują takie bombonierki reklamowe, także mogą zaoferować dodatkowe wstążki czy doklejane kokardy. Do tego jeszcze laminowanie opakowania specjalną folią matową lub błyszczącą.

Więcej: bombonierki reklamowe

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.