Moja własna agencja PR

Wiele słyszy się obecnie w mediach o tym, jak wielki wpływ mają agencje marketingowe i wizerunkowe na nasz świat. Prawda jest taka, że mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak dobrym przedsięwzięciem może okazać się założenie tego rodzaju działalności.

Agencja PR może być obecnie dobrym biznesem

agencje PRSam niedawno zastanawiałem się nad tym, w co najlepiej byłoby zainwestować. Prawda jest taka, że skupiałem się raczej na standardowych biznesach takich jak piekarnie czy komisy samochodowe. W obecnych czasach jednak, rację bytu mają zupełnie inne biznesy – firmy marketingowe oraz agencje PR. Wiedziałem o sobie, że jestem człowiekiem kreatywnym, zdeterminowanym i mającym wiele samozaparcia w dążeniu do celu – z całą pewnością udałoby mi się rozkręcenie tego rodzaju działalności. Postanowiłem wziąć się do pracy – zaraz po szkole poszedłem na studia zaoczne, zaś na co dzień starałem się chwytać pojedyncze zlecenia, i na nich zdobywać doświadczenie. Sam zdziwiłem się widząc, jak dobrze zaczęło mi to wychodzić. Wyglądało na to, że faktycznie łapałem cały sens tego biznesu – moi klienci byli bardzo zadowoleni, ja zaś zawsze wiedziałem w jaki sposób powinienem kierować ich kampaniami, by zawsze skończyło się to możliwie jak najlepiej. Moja agencja PR radziła sobie z każdym tygodniem coraz lepiej – spodziewałem się, że prędzej czy później wyrobię sobie renomę, ale skąd mogłem przypuszczać, że stanie się to tak szybko? W końcu pracowałem tam od bardzo niedawna, i wydawało mi się, że początki będą raczej trudne. Na szczęście wszystko wchodziło mi do głowy bardzo szybko i nie brakowało mi pomysłów.

Dziś jestem już dawno po studiach, i od dawna zarządzam swoją wielką firmą. Jestem bardzo zadowolony z tego, w jaki sposób potoczyło się moje życie zawodowe – lepszego nie mogłem sobie wymarzyć.