drzwi techniczne

Moja własna działalność i drzwi techniczne

Odkąd tylko sięgnę wstecz pamięcią, zawsze chciałem prowadzić jakąś własną działalność gospodarczą. Nie ważne co by to miało być – ważne by było moje, bym sam był dla siebie szefem, nie musiał pracować pod czyjąś presją ani pod czyjeś dyktando.

Drzwi techniczne z Wrocławia i ich sprzedaż

drzwi techniczneZawsze miałem również zdolności przywódcze, więc zapewne sam też byłbym świetnym liderem zespołu. Nie wiedziałem jednak nigdy za co mógłbym się wziąć. Wrocław niby był duży i stwarzał duże możliwości, ale z drugiej strony wszystkie branże były już obsadzone zarówno przez Polaków, jak i przez zagraniczne, ogromne koncerny. Wbić się gdziekolwiek było prawdziwym wyzwaniem. Po długim namyśle w końcu udało mi się znaleźć coś dla siebie – postanowiłem sprzedawać drzwi drewniane. Skąd taki pomysł? Po prostu to była jedyna nisza w naszym mieście którą udało mi się znaleźć. Drzwi z montażem były czymś, czego było tu tak mało, że ceny były znacznie wyższe niż w jakimkolwiek innym mieście. Miałem odłożone pieniądze, teraz trzeba było zainwestować. Złożyłem ogromne zamówienie na drzwi wewnętrzne. Od tego postanowiłem zacząć swój z początku mały biznes. Później domówiłem drzwi techniczne z Wrocławia i właściwie mogłem startować. Wielkie otwarcie nie wzbudziło powszechnego zainteresowania, ale byłem na to gotowy. Od razu wynająłem agencję marketingową która nadała bieg mojej firmie. Przemyślane reklamy szybko sprawiły, że cały Wrocław wiedział o moich drzwiach, różnych ich rodzajach i montażu w wyjątkowo niskich cenach.

Ruch zaczął się bardzo szybko – spodziewałem się, że ludzie zaczną przychodzić dopiero po paru miesiącach, ale handel zaczął iść we właściwym kierunku już praktycznie po tygodniu. Naprawdę dobrze trafiłem z branżą – na potwierdzenie tego, jeszcze tego samego miesiąca został otwarty drugi sklep sprzedający to samo co ja, a po miesiącu jeszcze dwa inne.