opieka nad osobami starszymi bydgoszcz

Opieka nad osobami starszymi była odpowiednia

Mój dziadek przez całe życie bardzo ciężko pracował. Pewnego dnia musieliśmy wezwać karetkę pogotowia, ponieważ jego stan się pogorszył. Nie wiedzieliśmy jak mamy sobie z tym poradzić. W szpitalu okazało się, że ma bardzo poważne problemy ze zdrowiem.

Opieka nad osobami starszymi w Bydgoszczy jest na wysokim poziomie

opieka nad osobami starszymi bydgoszczKażdy z domowników wtedy pracował i nikt nie miał czasu zapewnić naszemu dziadkowi stałej opieki. Na dodatek miał coraz częściej zaniki pamięci i nie wiedzieliśmy jak mamy sobie poradzić z tą sytuacją. Pewnego dnia tata zaproponował dom seniora w Bydgoszczy. Był to nowy obiekt, który oferował stałą opiekę medyczną. Zdania domowników były bardzo zróżnicowane. Mama za wszelką cenę chciała aby dziadek pozostał z nami w domu. Niestety to okazało się nie możliwe. Dowiedzieliśmy się, że prywatny dom seniora w naszym mieście zapewnia stałą rozrywkę oraz częste i dowolne odwiedziny. Sam dziadek popierał nasz pomysł, ponieważ stwierdził, że to nie ma sensu i potrzebuje opieki wykwalifikowanej kadry medycznej. Miałam tylko nadzieję, że to wszystko jakoś się ułoży. W ośrodku zapewniano nas, że tam opieka nad osobami starszymi bydgoszcz jest na najwyższym poziomie i będą lepiej dbali o jego zdrowie. Oczywiście staraliśmy się codziennie odwiedzać naszego seniora. Wszystko odbywało się w ramach możliwości całej rodziny. Opłaty nie były zbyt duże i to pokryłby koszt jednej pielęgniarki.

Od tamtej pory wszyscy czuli, że podjęli naprawdę dobrą decyzję. Nasz dziadek miał bardzo dobre warunki i poznał wielu nowych ludzi. Spędzał czas na graniu z nimi w gry planszowe oraz oglądaniu telewizji.