DJ na wesele

Osiemnaste urodziny

Roksana w tym roku skończyła osiemnaście lat. Urodziła się w grudniu więc urodziny obchodziła na samym końcu za wszystkimi koleżankami. Cieszyła się z tego powodu.

Osiemnaste urodziny nieraz są huczniej obchodzone niż wesela

DJ na weseleDzięki temu mogła się przyjrzeć jakie imprezy zorganizowały koleżanki, mogła podpatrzeć co ciekawsze pomysły i nauczyć się, jakich rzeczy najlepiej unikać. Swoją własną imprezę zorganizowała poza Katowicami. Wynajęła lokal nad jednym z urokliwych śląskich jezior, zadbała o dojazd i powrót dla wszystkich gości, imprezę prowadzić miał kolega brata, który w weekendy dorabia jako wodzirej na wesele-małopolska. Nie obyło się bez kłopotów. W dniu jej urodzin spadło tyle śniegu, że zorganizowany autobus miał kłopot z dojazdem na miejsce. W samym lokalu natomiast ogrzewanie ledwo działało i było strasznie zimno. Początkowo panowała więc dość nieprzyjemna atmosfera. Wszyscy starali się dobrze bawić ale czuć było napięcie, wręcz zniechęcenie. Zabawę uratował dj. Za pomocą kilku chwytliwych piosenek rozbujał nieśmiałe towarzystwo. Od tego momentu wszystko poszło gładko. Roztańczeni goście nie czują dłużej zimna bawili się w najlepsze. Przygotowane przez Roksane konkursy i zabawy bardzo się wszystkim podobały. Impreza trwała do białego rana. Autobus miał rozwieść gości o godzinie drugiej ale wspólnymi siłami udało się przekonać kierowcę aby jeszcze trochę poczekał.

Ostatecznie bus ruszył w drogę powrotną dopiero przed szóstą. Roksana była nieziemsko zadowolona z imprezy. Bardzo się starała, żeby zabawa została zapamiętana na długo i jest pewna, że udało jej się to.