Pierwsze doświadczenia z drukarnią internetową

Nie miałam żadnego pomysłu na prezenty dla kontrahentów mojej firmy. Stwierdziłam więc, że zamówię firmowe kalendarze i dodam je do dużych paczek ze słodkimi wyrobami naszej firmy. Czasu było mało, a drukarnie w mieście proponowały naprawdę wysokie ceny jak na tę ilość kalendarzy, która mnie interesowała. Parę drukarni poinformowało mnie też, że zamówienie będą mogli zrealizować dopiero po świętach.

Skorzystałam z usług drukarni internetowej

drukarnia internetowaJednakże kolega znalazł dla mnie rozwiązanie. Polecił mi skorzystanie z usług drukarni online. Szczerze mówiąc nie wiedziałam nawet, że istnieje coś takiego jak drukarnia internetowa. Powinno być to dla mnie oczywiste ale szczerze mówiąc w drukarniach sam proces wybrania odpowiedniej usługi i przekazania im projektu zawsze zajmował dużo czasu i był bardzo skomplikowany więc po prostu jakoś nie spodziewałam się, że da się to załatwić przez Internet w jakieś piętnaście minut. Bo tyle właśnie zajęło mi złożenie całego zamówienia po tym jak w Internecie znalazłam drukarnię online, która wydała mi się bardzo profesjonalna. Samo zamówienie było naprawdę proste i intuicyjne. Wybrałam po prostu dokładny model kalendarzy jaki mi się spodobał i jego wielkość. Następnie wybrałam wzór napisów z miesiącami i dniami na kalendarzu. Na końcu musiałam tylko podać ilość kalendarzy jaka mnie interesowała i oczywiście wgrać grafikę naszej firmy, którą szybko przygotował nasz firmowy informatyk. Po wykonaniu tych kilku prostych kroków system automatycznie wygenerował wygląd kalendarza oraz cenę jaką musiałam zapłacić za podaną przeze mnie ilość sztuk kalendarzy. Muszę przyznać, że była to bardzo korzystna cena.

Zamówienie złożone w drukarni internetowej zostało zrealizowane bardzo szybko i bez żadnych problemów. Kalendarze wyglądały naprawdę ładnie i były wykonane na dobrej jakości papierze, przez co prezentowały się bardzo elegancko i drogo. Z pewnością to nie moje ostatnie zamówienie w tej drukarni online.