You are currently viewing Poradnia okulistyczna i soczewki

Poradnia okulistyczna i soczewki

Nosiłam okulary, wielkie okrągłe i brzydkie. Już od wielu lat. Koleżanki zwracały mi uwagę, że może powinnam kupić sobie jakieś skromniejsze i mniejsze, ponieważ te zasłaniały mi całą twarz. Nie wyglądałam w nich atrakcyjnie. Szczerze mówiąc, kiedyś nie zwracałam na to uwagi, jednak pewna sytuacja sprawiła, że chciałam coś w sobie zmienić.

Nowa ja i soczewki

poradnia okulistyczna bydgoszczW którymś momencie moje wielkie okulary w końcu zaczęły mi przeszkadzać. Stwierdziłam, że na pewno nie przyciągam płci przeciwnej w takich starych i paskudnych oprawkach, i grubych szkłach. Teraz każda poradnia okulistyczna Bydgoszcz ma szeroki wybór wspaniałych oprawek, które upiększają twarz, a nie ją szpecą. Do tego nie ma już nigdzie takich grubych szkieł jak moje. Wszystkie są już o wiele cieńsze. Jednak ja chciałam jeszcze większej zmiany. Musiałam wybrać się na poradę do optyka, ponieważ chciałam nosić soczewki. Marzyłam o nich, zwłaszcza, że dowiedziałam się, że można nosić je w innych kolorach, niż mamy oczy. Zawsze chciałam mieć orzechowe oczy. Taki piwny kolor idealnie dopełniałby moją pełną twarz. Nie lubiłam koloru niebieskiego, był za mało wyrazisty. Po dokładnym badaniu, ponieważ trzeba było sprawdzić moją wadę, po takim czasie nie chodzenia do lekarza, optyk stwierdził, że nie ma żadnych przeciwwskazań do noszenia soczewek. Mieli takie moce soczewek, jak moja wada, więc mogłam sobie wybrać. Pan optyk chciał dać mi bezbarwne, jednak poprosiłam o kolorowe. Na szczęście mieli takie, jakie chciałam.

Moje koleżanki nie poznały mnie, kiedy przyszłam do pracy w nowych soczewkach. W innym kolorze oczu, bez wielkich oprawek, zaczęłam się naprawdę ładnie prezentować. Każdy prawił mi komplementy, a ja byłam dumna z siebie, że w końcu zrobiłam coś ze swoim życiem. Oby to był początek czegoś jeszcze lepszego.