Potrzebowałem spersonalizowanych czekoladek

Każda kobieta uwielbia czekolady i słodkości. Moja żona nie wyróżniała się pod tym względem i często w sklepowym koszyku podczas zakupów lądowały przeróżne wyroby cukiernicze i czekoladowe. Zbliżały się jej 30 urodziny i zacząłem zastanawiać się jaki tu prezent jej sprawić. Nie chciałem niczego banalnego i prostego, szukałem dla niej czegoś wyjątkowego.

Poszukiwania spersonalizowanych czekoladek

personalizowane czekoladkiZajmowało mi tą każdą wolną chwilę od dobrego tygodnia. Czas nieubłaganie się kurczył i musiał jak najszybciej podjąć decyzję, co chcę mojej żonie kupić na jej urodziny. Postanowiłem poprosić o pomoc naszą wspólną znajomą, z która znamy się jeszcze od czasów studiów. Podczas rozmowy przyznała się, że sama od swojego męża dostała personalizowane czekoladki. Widok różnych figur i wzorów, które wspominały najważniejsze chwilę w ich życiu był nie do opisania. Uznałem, że jest to świetny prezent. Od razu zacząłem szukać po okolicy zakładu, który zajmowałby się tego typu zamówieniami. Nie była łatwo, jednak po godzinach błądzenia między uliczkami udało mi się znaleźć siedzibę najbardziej renomowanej firmy w całym mieście. Na miejscu przedstawiłem wizję mojej spersonalizowanej czekoladki, pracownik poinformował mnie o rodzajach, wielkości oraz orientacyjnych cenach za każdą z nich. Zdecydowałem się na jeden z wariantów, który wykazał bardzo okazale, a był nie przesadnie drogi.

Pracownik kazał stawić mi się po odbiór za 3 dni robocze. Po upływie tego czasu, odebrałem mój prezent na 30 urodziny małżonki. Nie mogłem się doczekać jej reakcji gdy w dniu swoich okrągłych urodzin go rozpakuje. Nadszedł ten dzień, żona wzięła pudełko, które jej wręczyłem i zaczęła rozrywać ozdobny papier. Jej reakcja na taki prezent była niesamowita. Byłem z siebie dumny.