Prezentacja produktu – siatka do belowania

 

Razem z moim szefem postanowiliśmy ostatnio wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i zdecydowaliśmy się na pokazy naszych rolniczych produktów. Wiemy, że wielu gospodarzy jest zainteresowanych naszą ofertą, jednak piszą oni do nas wiadomości e-mail. W pewnym momencie nasza skrzynka elektroniczna była już pełna do tego stopnia, że postanowiliśmy w kolejnych gminach prowadzić prezentacje naszych produktów. Na pierwszy rzut poszła siatka do belowania. 

Siatka do belowania sztandarowym produktem

folia do kiszonkiPomimo tego, że na samym początku chcieliśmy, aby najpopularniejszym naszym produktem była folia do kiszonki okazało się, że wielu innych producentów również stawia na wysoką jakość tych produktów a co za tym idzie starają się z nami konkurować ceną. Stwierdziliśmy za tym, że trzeba wymyślić coś jeszcze, aby mieć większą gwarancję, że zdobędziemy klienta. Wobec tego rozpoczęliśmy produkcję siatki do belowania siana. Zadbaliśmy nie tylko o odpowiedni marketing, ale również jej jakość. Uświadomiliśmy rolników jak bardzo ważne jest w okresie żniwnym zbieranie siana w jednym miejscu. Ucieszyliśmy się, że był tak duży odzew, że postanowiliśmy robić prezentacje produktów. Jeździliśmy po strategicznych miejscach, gdzie mieliśmy najwięcej klientów jak i po gminach z naszymi produktami – możliwością ich kupienia ale również multimedialnymi prezentacjami pokazującymi zalety naszych produktów. Jak się okazało odzew przerósł nasze oczekiwania.

Jak się okazało nasza siatka do belowania siana stała się bardzo popularnym produktem. Rolnikom podobało się przede wszystkim to, że siatka jest wytrzymała i bez większych problemów można ją założyć. Miała także bardzo dobre wymiary i okres przydatności, bo jest to aż dwanaście miesięcy. Siatka stała się naszym flagowym produktem. 

Sprawdź ofertę na stronie: sklep.indiver.pl