kubek ze zdjęciem

Prezenty walentynkowe – kubek z własnym zdjęciem

Każdy z nas uwielbia dostawać prezenty walentynkowe. Najlepsze są te wykonane własnoręcznie. Przykładem mogą być piękne ręcznie pisane listy, kwiaty ścięte z ogrodu czy nietypowa niespodzianka na łonie natury.

Kubek z własnym zdjęciem to praktyczny prezent

kubek ze zdjęciemWalentynki to dzień miłości. Nie powinniśmy jednak zapominać, ze kocha się cały rok, nie tylko 14-go lutego. Jednak co najbardziej podoba się nam w walentynkach? Na pewno prezenty. Ten jeden dzień w roku dostajemy coś wyjątkowego, spektakularnego. Co będzie dobrym pomysłem na walentynki? Jak dla mnie kubek z własnym zdjęciem. Jest to bardzo skromny prezent, lecz praktyczny. Dla osoby, która codziennie pija kawę lub herbatę, będzie idealnym gadżetem. Możemy na takim kubku umieścić nasze najpiękniejsze zdjęcie. Z pewnością będzie nam miło codziennie patrzeć, jaką miłość pielęgnowaliśmy przez lata. Jeśli chcemy jeszcze bardziej oryginalny kubek, to możemy kupić taki, który odkrywa obraz pod wpływem ciepła. Wówczas nasza druga polówka może być zawiedziona, że dostała zwykły czarny kubek. Na pewno będzie zaskoczona gdy zaparzy w nim pierwszą kawę. Dobrym pomysłem są też fotomagnesy lub pójście wspólnie do budki ze zdjęciami. Oczywiście niezastąpione będą również kwiaty, perfumy czy czekoladki. Jednak w walentynki przede wszystkim warto postawić na wspólne spędzenie czasu.

Żaden prezent nie będzie tyle wart co wspólna kolacja, obiad czy nawet śniadanie. Prezenty walentynkowe to tylko miły dodatek, nie cała idea tego święta. Cieszmy się sobą i swoją obecnością, prezenty odłóżmy bardziej na bok.