profile schodowe

Produkcja profili wykończeniowych oraz akcesoriów budowlanych

Mój tata kilkanaście lat temu otworzył własną fabrykę. Z tego, co mi tata opowiada, bo ja niestety nie pamiętam tego okresu życia, to na początku było mu ciężko z tym biznesem. Przez pewien czas w ogóle my nie szło.

Profile schodowe kiedyś mało popularne a dziś?

profile schodoweBiznes nie przynosił żadnego dochodu i tata miewał już chwile zwątpienia, nawet myślał, żeby fabrykę zamknąć i zająć się czymś innym. Jednakże, jak mówi, moja mama zawsze wspierała go na duchu i nie pozwoliła mu się poddać. Tata się nie poddał, a fabryka po pewnym czasie się ” rozkręciła ” i funkcjonuje bardzo dobrze aż do dzisiaj. Fabryka generalnie produkuje wszystkie rzeczy, które są potrzebne, aby przeprowadzić remont tarasu. Na początku, z tego, co tata mówi fabryka produkowała tylko podkładki tarasowe. Tata mówi, że czasami zdarzało się, że produkowaliśmy solidne profile schodowe, ale to nie zdarzało się często, bo ludzie w przeciwieństwie do teraz ich nie używali. Znacznie częściej sprzedawały się profile okapowe na balkon czy taras. Jednakże z czasem nasza fabryka rozszerzyła swój asortyment produkcji. Teraz to ja kieruję fabryką i na prawdę jestem zadowolony z tego, jak nasza fabryka funkcjonuje. Mamy bardzo szeroki asortyment, posiadamy nawet, co rzadko spotykane w Polce rzeczy, które są potrzebne do tego, żeby zrobić taras balastowy. Również produkujemy w naszej fabryce płyty tarasowe na podkładkach, produkujemy ich prawdę mówiąc bardzo dużo, a to dlatego, że właśnie zarówno do montowania, jak i remontowania tarasu takie płytki są po prostu niezbędne, więc ludzie kupują ich na prawdę bardzo, ale to bardzo dużo. Ja się w firmie bardzo dużo nauczyłem, oczywiście sam u siebie w domu również zafundowałem sobie taras. Ostatnio właśnie zrobiłem u siebie uszczelnienie tarasu, ponieważ coś tam przeciekało i wskutek tego na tarasie podczas nawet mżawki pojawiało się bardzo dużo wody. Ojciec przekazał mi firmę sześć lat temu.

 

Jestem jedynakiem, więc nie było żadnego problemu z tym, jak podzielić firmę, także swoją spuściznę przekazali mnie. Mój tata bardzo dobrze zarządzał firmą, mam nadzieję, że ja również będę takim dobrym właścicielem, jak on.