Rozmowa z kosmetyczką o depilacji wąsika

Kiedy zaczęłam dojrzewać to od razu zauważyłam, że mam za bardzo owłosione nogi, ręce. W sumie nie przeszkadzało mi to aż tak bardzo, ale jak zobaczyłam, że pojawił mi się wąsik nad górną wargą to musiałam zadziałać w tej sprawie i to szybko.

Decyzja o depilacji laserowej okazała się dobra

depilacja laserowa wąsika - ŁódźKoleżanki trochę się ze mnie śmiały w szkole, ale nie przejmowałam się tym później, ponieważ przyzwyczaiłam się już do tego jak wyglądam. Dopiero na studiach zdecydowałam się na rozprawienie z tym problemem. Poczytałam jakie są skuteczne metody pozbycia się wąsika damskiego i podjęłam decyzję. Moją uwagę przykuła depilacja laserowa wąsika – Łódź obecnie miała ofertę na wszelkie zabiegi i ludzie chętnie tam przyjeżdżali. U nas takie akcje często były realizowane i przez to ludzie chętniej zapisywali się na różne zabiegi. Zarezerwowałam sobie termin i pojechałam do Łodzi. Miałam jeszcze miesiąc czasu do rozpoczęcia studiów i wiedziałam, że lepsza okazja co do terminu nie nadarzy się więcej. Kosmetyczka na miejscu wszystko mi dokładnie wyjaśniła i dowiedziałam się na czym zabieg polega. Byłam pewna i zdeterminowana, ponieważ nie miałam sił codziennie używać kremu do depilacji. Moja skóra twarzy zawsze była dość delikatna i wolałam unikać różnych zabiegów na własną rękę. Pierwsza sesja nie trwała długo a depilacja okazała się bardzo delikatna. Sądziła, że będzie to bolało, ale nowoczesny sprzęt, którego używała kosmetyczka był na prawdę rewelacyjny. Odbyłam cztery zabiegi, ponieważ mój wąsik był mocny.

Po zabiegu czułam się pewną siebie dziewczyną. Wiedziałam, że to była świetna decyzja, ponieważ od tamtego czasu mój największy problem po prostu przestał istnieć. O wszystkim opowiedziałam swojej przyjaciółce, która cieszyła się razem ze mną.