You are currently viewing Samochodziki na prezent dla mojego brata

Samochodziki na prezent dla mojego brata

Mój młodszy brat miał całkiem niedawno swoją pierwszą komunię świętą. Z racji tego, iż od najmłodszych lat jest kolekcjonerem resoraków, postanowiłem, że mój prezent z tej okazji będzie powiązany własnie z tą pasją. 

Zakupienie najlepszych samochodów resoraków

samochody resorakiMój brat już odkąd po raz pierwszy otrzymał od rodziców swojego pierwszego resoraka fascynował się tymi zabawkami. Nie były one tylko i wyłącznie dla niego zwykłą zabawką. Był dla niego to element kolekcjonerski, o który bardzo dbał i starał się w żaden sposób nie uszkodzić resoraka podczas zabawy. Bardzo lubił patrzeć na coraz to bardziej rozwijającą się kolekcję oraz interesował się autami, przez co jego wiedza na temat motoryzacji była zaskakująco duża jak na jego młody wiek. Właśnie dlatego pomyślałem, że zakupię mu samochody resoraki na komunijny prezent. Znalazłem bardzo fajną aukcję w internecie, gdzie można było zakupić wiele samochodzików w stosunkowo dobrej cenie. Samochody były w idealnym stanie, całe metalowe oraz wiele egzemplarzy było bardzo rzadkich. Skontaktowałem się ze sprzedającym telefonicznie i zapytałem czy byłaby możliwość odbioru osobistego po wszystkie samochodziki, ponieważ nie chciałem, aby uszkodziły się one w transporcie. Sprzedawca zgodził się i bez najmniejszego problemu mogłem odebrać bardzo dużą kolekcję resoraków w przeciągu jednego dnia. Wraz z moją dziewczyną, postanowiliśmy wszystkie z resoraków, oddzielnie zapakować, aby był to świetny element zaskoczenia dla mojego brata. Rozpakowywanie coraz to kolejnych resoraków sprawiało mu wiele frajdy.

Jestem bardzo zadowolony z takiego pomysłu na prezent. Strzeliłem w dziesiątkę i zapewniłem mojemu bratu naprawdę wiele radości. Mam nadzieję, że ta pasja pozostanie z nim przez wiele lat i kolekcja powiększy się do tego czasu jeszcze kilkakrotnie.