naklejki na ścianę

Sąsiedzi mnie zalali więc kupiłam naklejki na ścianę

W zeszłym roku wprowadziło się nade mną młode małżeństwo. Bardzo spokojni ludzie są świetnymi sąsiadami. Nigdy nie słyszałam, żeby głośniej imprezowali czy się kłócili. Niestety kilka tygodni temu przypadkiem zalali mi mieszkanie.

Naklejki na ścianę do kuchni

naklejki na ścianęMyślałam, że na tym skończą się nasze pozytywne stosunki, jakże miło jednak się pomyliłam. Państwo sami mi zaoferowali, że pokryją koszty wszelkich napraw i remontów wynikłych z tego nieszczęśliwego zdarzania. Postanowiłam to wykorzystać i wpleść naprawy po zalaniu w większy, ogólniejszy remont mieszkania. Moja córka od blisko dwóch lat marzyła a ścianach z wróżkami. To ona uświadomiła mnie, że istnieją specjalne fototapety dla dzieci. Idąc za ciosem zaczęłam z coraz większym zainteresowaniem przyglądać się podobnym rozwiązaniom dla pozostałych pokoi. Nawet nie zdawałam sobie sprawę jak bardzo różnorodne i naprawdę piękne są obecnie fototapety na wymiar. Muszę przyznać, że dotąd dość źle mi się kojarzyły. Najbardziej martwiła mnie wątpliwa trwałość takich tapet. Martwiłam się, że fototapeta na wymiar będzie się dobrze prezentowała zaledwie przez rok czy dwa. Specjaliści uspokoili mnie jednak, że obecnie fototapety na wymiar są specjalnie laminowane co chroni je przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Ostatecznie zdecydowałam, że tak przystępna cena jest warta ryzyka. Do kuchni osobno zamówiłam jedynie napisy na ścianę a także naklejki na ścianę. Pozostałe pokoje wypełnił natomiast las.

Każdy pokój jest teraz unikalny ale razem tworzą niepowtarzalną całość. Po domu aż chce się spacerować. Obrazy nie drażnią wzroku, są stonowane i sprawiają, że czuję się w domu bardziej wypoczęta niż kiedykolwiek dotąd.