Świetnie bawiłam się na studniówce z djem

Dostałam zaproszenie od kolegi na studniówkę. Ja generalnie nie lubię imprez ale wiem, że Bartek nie ma z kim iść. Nie ma żadnej dziewczyny ani przyjaciółki poza mną a wszyscy jego koledzy ze szkoły przychodzą z osobami towarzyszącymi. Postanowiłam przyjąć jego zaproszenie i dobrze się z nim bawić.

Dostałam zaproszenie na studniówkę

dj studniówka krakówBartek wie jakie mam podejście do takich imprez ale zawsze ja mogłam na niego liczyć w rożnych sytuacjach i muszę się mu za to odwdzięczyć. Kupiłam sobie nawet specjalnie na tą okazje sukienkę. Chyba z dziesięć lat nie chodziłam w sukience. Bartek to mnie chyba nawet w sukience na oczy nie widział. Dj studniówka Kraków impreza będzie odbywała się poza szkołą. Pani dyrektor w porozumieniu z uczniami wybrała lokal na obrzeżach miasta. Lokal ma dobre opinie i często są w nim organizowane różne uroczystości nie tylko rodzinne ale także firmowe bankiety. Dj, który będzie prowadził imprezę jest znany nie tylko w naszym mieście ale także w całym kraju. Ma na swoim koncie różne przeboje, które są bardzo popularne w dzisiejszych czasach. Jestem ciekawa jaka będzie ta impreza. Bartek mówiła, że jak nie będę miała ochoty się bawić to możemy wspólnie posiedzieć on i tak się cieszy, że będę mu towarzyszyć i nie będzie musiał być tam sam. Ku mojemu zdziwieniu dj puszczał taką fajną muzykę, że pół nocy spędziłam na parkiecie. Dj studniówka Kraków można śmiało polecić na inne imprezy. Dj zrobił na wszystkich dobre wrażenie. Grał różna muzykę i każdy znalazł w repertuarze coś odpowiedniego dla siebie.

Podziękowałam Bartkowi za wspólną imprezę. Nie sądziłam, że będę się tak dobrze bawić na jego studniówce. Bartek pochwalił mój strój i powiedział, że częściej powinnam się tak ładnie ubierać. Cieszę się, że mam takiego dobrego przyjaciela.