You are currently viewing Szybki wynajem samochodów

Szybki wynajem samochodów

 

W firmie, w której pracowałem od dobrych kilku tygodni okazuje, się że będę odpowiedzialny także za wynajmowanie samochodów dostawczych dla wszystkich naszych pracowników, którzy robią często kursy po kilkaset kilometrów w ciągu dnia. Stwierdziłem, że warto będzie do tego tematu się przełożyć.

Firmy od wynajmowania samochodów

Wynajem samochodu ŚląskDlatego jeszcze przed poniedziałkiem skontaktowałem się ze swoim znajomym, który prowadzi wypożyczalnię samochodów dostawczych, a ten nie dość, że opowiedział mi o wszystkich samochodach, które mają w ofercie i ile to dokładnie kosztuje, to jeszcze przedstawił mi wymogi prawne oraz formalności, które trzeba spełnić, aby wynająć auto. Dzięki temu w poniedziałek jak przyszedłem do pracy mogłem pochwalić się szefowi, że znam się co nieco na temat wynajmowania samochodów dostawczych i na pewno będę mógł go wyręczyć w tej sprawie. Wynajem samochodu Śląsk dawał mi jako klientowi naprawdę wiele możliwości i faktycznie stwierdziłem, że poradzę sobie z tym zadaniem bardzo dobrze zwłaszcza, gdyż samochody dostawcze oferowane były przez mojego znajomego w niskich cenach, a ja jeszcze mogę liczyć na rabat. Dzięki czemu szef mógł oszczędzać także kilkaset złotych w ciągu miesiąca na takim wynajmie. Oferowane samochody dostawcze prezentowały się bardzo dobrze na parkingu wypożyczalni samochodów, do której się udałem, dlatego mogłem porobić parę zdjęć oraz wysłać do szefa z pytaniem, czy któryś z modeli samochodów jest szczególnie ładny i warto się na niego zdecydować.

Szef powiedział jednak, że nie wygląd liczy się w przypadku wynajmowania samochodów dostawczych do firmy, a bardziej funkcjonalność, dlatego na to właśnie zwracał uwagę, aby mieć pewność, że z czasem samochody się nie zepsują i będą nadal jeździły tak jak jeżdżą.