You are currently viewing Ubrania na budowę

Ubrania na budowę

Kiedy skończyłem szkołę średnią, niespecjalnie wiedziałem, co chcę robić w życiu. Miałem w planach założenie własnej jednoosobowej działalności gospodarczej, jednak na ten cel potrzebowałem pieniędzy. Dlatego też musiałem iść do pracy. W mojej okolicy było z nią kiepsko, więc zacząłem rozglądać się za pracą na budowie. Kiedy mnie przyjęto, musiałem kupić specjalne ubrania.

Ciuchy do pracy na budowie

Ubrania roboczeGdy dostałem się do pracy na budowie, byłem zadowolony. Chciałem się tam czegoś nauczyć, a do ciężkiej pracy i tak byłem przyzwyczajony, bo często pomagałem tacie, który jest perfekcjonistą. Dlatego też bez obaw podchodziłem do tego tematu. Pierwszorzędnie udałem się jednak do sklepu z artykułami BHP. Ubrania robocze, które zakupiłem wykonane były z wytrzymałych, solidnych i dobrych jakościowo materiałów, aby mogły wytrzymać trudy niełatwego środowiska pracy. Cieszyłem się, że trafiłem na tak dobrze wyposażony sklep, ponieważ mogłem wybierać i przebierać w produktach. Kupiłem buty, spodnie, koszulki, kask, rękawice, jak i pomarańczową kamizelkę, abym mógł być widoczny z daleka dla innych. Liczyło się przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort pracy. Dzięki zakupionym ubraniom mogłem być o to spokojny. Pierwsze dni nie były dla mnie łatwe, ponieważ niemal wszystkiego musiałem uczyć się od początku. Należę jednak do grupy ludzi, którzy szybko się uczą, więc w miarę upływu dni, praca na budowie stawała się dla mnie nawet przyjemna.

Na budowie pracuję do tej pory. Cały czas doskonalę swój biznesplan, dostrzegając  w nim pewne luki i zagrożenia, które staram się wyeliminować. Z ekipą budowlaną, w której pracuję, bardzo się zżyłem, więc nieprędko ją opuszczę. Polubiłem swoją pracą i nieźle w niej zarabiam. Myślę, że w dobrej adaptacji w nowym środowisku pomogły mi również ubrania BHP, które zakupiłem na samym początku!