You are currently viewing Uwielbiam dostawać skarpety w prezencie!

Uwielbiam dostawać skarpety w prezencie!

 

Wszyscy moi bliscy wiedzą, że mam prawdziwą obsesję na punkcie skarpetek. Wiem, że dla wielu ludzi jest to śmieszne ale ja naprawdę mam trzy szuflady pełne różnych skarpetek i zdecydowanie wolę kupować skarpetki niż inne części ubrania. Mam też specjalną tradycję by zawsze kiedy jestem za granicą w każdym mieście kupić jedną parę skarpetek.

Skarpetki Stance okazały się naprawdę cudne

skarpety stanceOczywiście mój chłopak również wie o tym jak bardzo lubię kupować ale też i dostawać nowe skarpetki. Więc właściwie to nie zdziwiło mnie to, że z okazji urodzin oprócz pięknych kwiatów i perfum dostałam też pięć par skarpetek. Jednakże, nie były to takie zwykłe skarpetki. Mój chłopak kupił mi skarpety Stance, o których słyszałam już wiele dobrego ale nie miałam wcześniej żadnych skarpetek z tej firmy w swojej garderobie, bo po prostu były one za drogie na moją kieszeń. Dlatego więc kiedy zobaczyłam jakie skarpetki kupił mi mój chłopak byłam w szoku i strasznie, ale to strasznie się ucieszyłam. Nie tylko ze względu na to, że w końcu mam rzecz z tak dobrej i znanej firmy ale też wzory na skarpetach, które wybrał dla mnie mój chłopak były jednym słowem niesamowite. Nigdy nie widziałam jeszcze skarpetek z tak dobrym wzornictwem, które było widać, że jest naprawdę wysokiej jakości. Oprócz skarpetek uwielbiam też Gwiezdne Wojny i jednym z motywów na skarpetkach była właśnie ta seria filmów.

Wszystkie skarpetki, które dostałam od chłopaka wyglądały naprawdę super. Oprócz skarpetek z Gwiezdnymi Wojnami dostałam też np. skarpetki z podobizną Michaela Jacksona i bardzo kolorowe skarpetki z frędzlami. Coś pięknego, naprawdę. Skarpetki z tej firmy są bardzo wytrzymałe i mimo częstego prania nie dzieję się z nimi zupełnie nic. Bardzo mnie to cieszy, bo byłabym zła gdyby, na której pojawiła się nagle np. dziura.