You are currently viewing W biurze miałam nowoczesny telefon

W biurze miałam nowoczesny telefon

Szef szybko mnie docenił i po roku dostałam swój zasłużony awans. Od samego początku bardzo się starałam i osiągałam bardzo dobre wyniki. Musiało się to zakończyć awansem, na który od samego początku jednak liczyłam. Udało się to zrealizować.

Nowoczesny telefon biurowy dla pracownika 

biurowe telefony yealinkSzef mi dał własne biuro, które mogłam samodzielnie wyposażyć w urządzenia biurowe oraz odpowiednie meble. Wiedziałam, że najlepsze były biurowe telefony yealink i taki model właśnie chciałam mieć w swoim biurze. Najpierw jednak wyposażyłam biuro w nowe meble i wybrałam takie w kolorze jasnego klonu. Skontaktowałam się z firmą, która wyposażała nas w telefony i wszelkiego rodzaju sprzęt biurowy. Zapytałam o interesujący mnie model telefonu, który był dostępny w tej firmie. Złożyłam zamówienie i kupiłam od razu nową drukarkę oraz fax. Kiedy dostawca przyjechał z zamówionym sprzętem to poprosiłam informatyka, żeby wszystko mi podłączył. Najbardziej byłam zadowolona z telefonu, ponieważ mogłam przekierowywać rozmowy i zawieszać je, kiedy dzwonił w tym czasie do mnie ktoś ważny. Nowe biuro bardzo mi się podobało i było wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia. W telefonie ustawiłam sobie książkę telefoniczną, gdzie wpisałam wszystkie ważne numery. Dzięki temu nie musiałam ich szukać w kalendarzu i miałam cały czas dostępne pod ręką. Szef pytał mnie czy jestem zadowolona co oczywiście mu potwierdziłam. Nowe obowiązki wiązały się z częstymi kontaktami telefonicznymi z kontrahentami, ale posiadałam dobry telefon.

Na nowym stanowisku sprawdziłam się doskonale i szef stwierdził, że byłam jego najlepszą kandydatką. Cieszyła mnie ta opinia, na którą w pełni zapracowałam. Zarabiałam zupełnie inne pieniądze i w końcu mogłam kupić sobie własny samochód.