Wprowadzenie nowoczesnych pisuarów do sprzedaży

Kiedy w pobliżu powstał duży market budowlany, to sądziłem, że obroty w sklepie mi spadną. Ludzie jednak cały czas robili u mnie zakupy, bo oferowałem nietypowe rozwiązania w niskich cenach. Produkty zawsze miałem od sprawdzonych producentów a jakość była na najwyższym poziomie.

Pisuary bezwodne hitem sprzedażowym

pisuar bezwodnyDo mojego sklepu często przyjeżdżał przedstawiciel, który reprezentował jednego z producentów, z którym współpracowałem od lat. Zawsze byłem informowany o nowych rozwiązaniach, na które dość często się decydowałem. Ostatnio przedstawiciel pojawił się u mnie niespodziewanie i poinformował mnie, że ma dla mnie ofertę nie do odrzucenia. Był to pisuar bezwodny, który dopiero co został wprowadzony do produkcji. Nie miałem pojęcia jak to wszystko działało, ale przedstawiciel był przygotowany. Na filmie instruktażowym, który nagrał specjalnie dla mnie pokazane było działanie tego pisuaru. Byłem podekscytowany takim nowoczesnym rozwiązaniem, które nie dość, że było wygodne, to na dodatek pozwalało na oszczędności. Od razu zamówiłem dziesięć pisuarów bezwodnych do swojego sklepu i wiedziałem doskonale, że wszystkie szybko sprzedam. Pisuary były nowoczesne a moi klienci dokładnie takich rozwiązań poszukiwali. W ciągu tygodnia dotarły do mnie zamówione pisuary. Nawet nie zdziwiłem się, że sprzedałem je wszystkie błyskawicznie. Mój sklep jako jeden z pierwszych oferował takie pisuary i dzięki temu miałem przewagę nad konkurencją. Towar ten okazał się hitem.

Mój sklep osiągał spore zyski i właśnie dlatego zdecydowałem się na otwarcie kolejnego. Tym razem sklep otworzyłem w innej części miasta i zatrudniłem swojego syna. Skończył studia i szukał zatrudnienia a na sprzedaży się znał całkiem nieźle. Wiedziałem, że sobie poradzi.