You are currently viewing Wulkanizacja w Opolu

Wulkanizacja w Opolu

Podróżując ostatnio po kraju złapałem w aucie gumę na wysokości Opola. W taki m momencie zdałem sobie sprawę jak ważny jest serwis ogumienia znajdujący się gdzieś w pobliżu na trasie mojego przejazdu. Na szczęście mając telefon komórkowy z nawigacją szybko zlokalizowałem zakład wulkanizacyjny.

Serwisy ogumienia w Opolu

serwis ogumienia opoleZakład, który wykonywał dla mnie naprawę opony był bardzo profesjonalnym przedsiębiorstwem. Przekonałem się o tym po samym telefonie, gdzie zaproponowano mi lawetę do zakładu wulkanizacyjnego, która była jego własnością. Jeśli chodzi o serwis ogumienia Opole miło mnie zaskoczyło realizując profesjonalnie to zadanie. Nie dość, że laweta zjawiła się bardzo szybko, to do tego wykonano dla mnie naprawę poza kolejnością, przez co nie musiałem zbyt długo czekać na sprawne auto. Wulkanizator bardzo mi imponował zarówno umiejętnościami jak i sprzętem, którym się posługiwał. Urządzenia były nowe i bardzo wysokiej jakości, przez co wszystko odbywało się bardzo sprawnie i szybko. Zakład posiadał kilka stanowisk, na których obsługa również przedstawiała ten sam poziom co u mnie. Jeśli bym chciał, to w zakładzie mogłem nabyć także opony do swojego samochodu, zarówno nowe jak i używane w zależności od moich potrzeb i możliwości finansowych. Po całej naprawie byłem zadowolony także z tego, że za wszystko mogłem zapłacić kartą na miejscu. Całość nie trwała nawet godziny łącznie z przyjazdem lawety i załadowaniem samochodu.

Teraz tak sobie myślę jak bardzo potrzebne są takie zakłady. Z reguły podczas podróży nie zakładamy, że coś się stanie, jednak jeśli już tak będzie to warto mieć w pobliżu opcje na dokonanie naprawy, zwłaszcza takiej, której nie możemy wykonać samemu. Przebita opona jest tego najlepszym możliwym przykładem.