szkło w kuchni

Wybór grafiki na szkle w kuchni

Panel ścienny do kuchni jest tak samo trwały jak płytka, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką (należy zwrócić też uwagę na wybór szmatki – musi być miękka), by pozbyć się zabrudzeń, nie sprawia też problemów przy montażu, a takie szkło w kuchni wygląda o wiele bardziej efektownie.

Jaki obrazy możemy umieścić na panelach?

Panele kuchenne można zamawiać w dowolnym formacie, kolorach, można na nie nadrukować małe wzory, albo stworzyć z nich bardzo efektowną mozaikę. Wystarczy tylko zdecydować się na szkło do kuchni, a wzory wybrać samemu (różne kategorie, jak popularne, New York, mosty, ocean, owoce, krajobrazy, wodospady, góry, drzewa, wody, rafa koralowa, kwiaty, abstrakcja, kosmos, zwierzęta i inne). Można także dodać swoje zdjęcie (jeśli zachowana jest rozdzielczość od 150 do 300 dpi). Można także dodać inne płaskie materiały tworzące ciekawą fakturę (np. listy, tapety). Trwałe, odporne na wysokie temperatury i łatwe w czyszczeniu doskonale sprawdzają się w przestrzeni między meblami czy nad zlewozmywakiem. Ponadto umieszczenie dowolnie wybranej grafiki pozwala przekształcić przestrzeń kuchni we własny azyl z piękną dekoracją.

szkło w kuchniŻadna z firm produkujących panele nie jest w stanie określić ilości możliwych grafik na szkle, gdyż jest to niemożliwe. Grafika na szkle może przedstawiać co tylko chcemy, nie ma żadnych ograniczeń, można zrealizować każdą wizję nawet tą najbardziej fantastyczną. Dzięki różnym obrazom można wprowadzić do kuchni atmosferę dżungli, pustyni czy plaży. Szkło w kuchni wprowadza do wystroju ład, przejrzystość i nowoczesność. Zaletą paneli szklanych jest ich lekkość wizualna i transparentność. Druk na szkle stanowi ożywiającą a jednocześnie elegancką dekorację. Technologia umożliwia nanoszenie grafiki w sposób trwały i bezpieczny.

Praktycznym i modnym rozwiązaniem jest umieszczenie grafiki na szkle pomiędzy wiszącymi szafkami a blatem lub pomiędzy płytą grzewczą a okapem. Stanowi nowoczesne zastosowanie, które chroni ścianę przed ewentualnymi zabrudzeniami, ponadto nadaje pomieszczeniu elegancki wygląd i optycznie go powiększa. Jest świetnym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń.