Wybór rowerów dla najmłodszych

Wybór rowerów dla najmłodszych

 

Wśród rowerów marki Kross można wyróżnić wiele serii. Do nich należą m.in. rowery serii Lea. Ta seria zawiera większe modele rowerów dla kobiet. Marka Kross postanowiła jednak zadbać też o najmłodsze rowerzystki, tworząc dla nich specjalną serię o nazwie Lea Replica.

Koła 24-calowe i hamulce V-Brake

kross lea replicaSą to po prostu mniejsze rowery odwzorowane na podstawie rowerów serii Lea. Dzięki temu mniejsze dziewczynki będą mogły poczuć się jak dorosłe rowerzystki. Rama roweru jest lekka i wykonana z aluminium, dlatego użytkowanie takiego sprzętu jest bardzo przyjemne. Oprócz tego zamontowano w nich koła 24-calowe. Wszystko po to, by zagwarantować jak najwygodniejszą pozycję w trakcie jazdy na rowerze. Dziecko powinno czuć się za kierownicą roweru pewnie oraz bezpiecznie. To gwarantuje rower kross lea replica, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Ceny takich rowerów wcale nie są wygórowane. Trzeba zapłacić za niego ok. 800 zł w zależności od tego, z którego roku pochodzi dany model. Jednak jest to rower, który będzie służył przez wiele lat. Do roweru dopasowany został układ napędowy Shimano. W układzie tym znajduje się aż 18 biegów, więc każdy będzie mógł wybrać na danym terenie taki bieg, który zapewni komfortową jazdę. Biegi można zmieniać za pomocą obrotowych manetek Grip Shift. Oczywiście dobry rower musi zapewniać też odpowiednią siłę hamowania. W tym przypadku jest to zapewnione przez klasyczne hamulce typu V-Brake. Opony posiadają specjalną kostkę bieżnika.

Dzięki temu można liczyć na dobrą przyczepność i niskie opory toczenia. Stosunek ceny do jakości w przypadku tego roweru jest naprawdę bardzo dobry. Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem prezentu dla dziecka właśnie w postaci roweru, to powinien zdecydować się na wybór sprzętu Lea Replica.

 

Close Menu