Wygodna bluza z kapturem dla córki

Moja córka w tym roku miała jechać na tygodniową wycieczkę z klasą. Zgodziłam się ją puścić, ponieważ była odpowiedzialna i wiedziałam, że będzie robiła żadnych głupstw. Była ona w trudnym wieku, ale mimo to jakoś udawało mi się z nią dogadywać.

Bluza dla córki z markowego sklepu 

bluzy z kapturem ellesseCórce musiałam kupić bluzę, bo żadnej nie miała a potrzebna jej była na chłodne wieczory. Wiedziałam jaki rozmiar Lidka nosiła, więc po bluzę pojechałam do galerii handlowej jak ona była w szkole. Córce kupowałam tylko markowe ubrania, ponieważ innych nie chciała nosić. Zresztą nie dziwiło mnie to, bo tego typu ubrania wystarczały na dłużej, bo nie niszczyły się tak mocno. W galerii był na parterze sklep z odzieżą markową i weszłam do środka, żeby rozejrzeć się za jakaś porządną bluzą. Dostępne tam były ciepłe bluzy z kapturem Ellesse a tę markę znałam doskonale i wiedziałam, że Lidka będzie zachwycona. Bluzy dostępne były w różnych kolorach, ale moja córka nosiła raczej stonowane barwy, dlatego uznałam, że kupię jej bluzę w kolorze szarym. Bluza miała dość obszerny kaptur, zapinana była na zamek i miała na rękawach ściągacze. Wyglądała na bardzo wygodną i ciepłą, więc miałam pewność, że będzie dla córki odpowiednia. Sprzedawca potwierdził mi, że w razie wybrałam niepasujący rozmiar, to bez problemu będę mogła dokonać zwrotu. Kiedy wróciłam do domu, to Lidka już na mnie czekała. Dałam jej do przymierzenia bluzę. Pasowała jej idealnie. Była zadowolona, że bluza ma kaptur, bo na nim jej zależało.

Córka na wycieczkę wyjechała w pełni wyposażona we wszystko, co było jej potrzebne. Dałam jej pieniądze, żeby miała na swoje wydatki. Lidka była odpowiedzialna i rozsądnie wydawała pieniądze, więc byłam pewna, że kwota, którą dostała będzie wystarczająca.